MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید
MAHVAREH.NET
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
» Accant Vpn Satlite
GRID Empty5/9/2011, 1:50 pm من طرف king_speedred

» update 1x1
GRID Empty5/9/2011, 5:46 am من طرف hamid.ganari

» کمک
GRID Empty4/9/2011, 7:30 pm من طرف مجید30

» سوال از تغيير دادن index
GRID Empty1/9/2011, 6:57 am من طرف reza arena

» فرکانس شبکه های سکسی
GRID Empty30/8/2011, 10:08 am من طرف gharibe8312

» vpn
GRID Empty27/8/2011, 8:33 am من طرف gorg12

» ارسال اخرين اپديت
GRID Empty18/8/2011, 1:07 pm من طرف ali poor

» وضعیت خراب
GRID Empty18/8/2011, 10:21 am من طرف mehdidehkhoda

» کارت عروسي يوزارسيف
GRID Empty17/8/2011, 7:56 pm من طرف مشکل گشا

» زن، چراغ خانه است
GRID Empty17/8/2011, 7:53 pm من طرف مشکل گشا

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shahram_music60
GRID Vote_rcapGRID Voting_barGRID Vote_lcap 
ali_t4tu
shahram_music_1384
rzmrm
setareh
javati
مشکل گشا
amir984
kamal125
saedinia

مايو 2024
الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

اليومية اليومية

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 6575
جديدترين کاربر ثبت نام شده: bahram84

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 352 في 248 موضوع
كساني كه Online هستند
در مجموع 6 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 6 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 1130 و در تاريخ 17/8/2011, 7:41 am بوده است.

GRID

نظر شما در مورد بازی؟

GRID Vote_rcap0%GRID Vote_lcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]

محموع راي ها : 0

التصويت مغلق

GRID Empty GRID

پست من طرف ali_t4tu 22/6/2008, 2:48 pm

در حال گذراندن یک پیچ بد قلق بودم که شیشه جلوی ماشین بر اثر برخورد شدیدم با دیواره ی ماسه ای پیچ له شد و گل گیر ماشینم از کنار ماشین آویزان شد.دور ماندن از این همه حادثه آرزویی بود که با ول شدن فرمان ماشین از دستم و چرخ خوردن های بی پایان آن میسر نگشت .کمی که خواستم از جای خود با دنده عقب خارج شوم با سرعت 75 مایل در ساعت به شدت به تپه ای از آهن خوردم و با اندکی این طرف و آنطرف رفتن در حالی مسابقه را تمام کردم که دیگر چیزی از ماشین زیبایم نمانده بود.؛ در واقع من در آن دور BMW 320si خود را همچون یک سگ بی ادب مجازات کردم. این توصیف بعد از ظهری بود که شما می توانید آن را با مسابقه در Grand Prix circuit بگذرانید و ماشین زیبای خود را در بازی GRID ,اولین نسخه سری جدید بازی های مسابقه از شرکت Codemasters , له کنید.این سری همانند جانشینی برای سری TOCA است که یک مسابقه بسیار خطرناک می باشد و بعنوان چاشنی , تعدادی از ویژگی های DiRT را نیز در خود گنجانده است.نتیجه همه این ها یک بازی پر برخورد و جذاب مسابقه ای با نام GRID است. بازی دارای نسخه ای پیش نمایشی نیز می باشد که دارای 7 ماشین و 7 جاده قابل انتخاب است ( بدون انواع بازی : career mode , تحت شبکه , تصمیمات تیمی و حتی بدون فروشگاه لوازم ماشین). پس بدون هیچ کدام از این انواع اشاره شده مجبور خواهید بود مستقیم روی صندلی رانندگی بنشینید.هنگام ورود به گاراژ برای اولین بار به شما گفته خواهد شد که شما چیزی به جز یک تازه کار بیچاره نیستید و باید برای بدست آوردن اندکی شهرت و وارد شدن به یک تیم , به انجام مسابقات بپردازید.

حال می پردازیم به بازی اصلی: یکی از نکات جالب بازی این است که اگر شما نام خود را از میان اسم های حقیقی و رایج انگلیسی انتخاب نمایید تمام بازیکنان و مدیران شما را به همان اسم صدا خواهند زد و در واقع شما می توانید با اسم خود یک شخصیت کامل را برای خود بسازید. هنگام ورود به گاراژ برای اولین بار به شما گفته خواهد شد که شما چیزی به جز یک تازه کار بیچاره نیستید و باید برای بدست آوردن اندکی شهرت و وارد شدن به یک تیم , به انجام مسابقات بپردازید. بعد از انجام تعدادی مسابقه شما پیشنهاد هایی را دریافت خواهید کرد ؛ اگر پیشنهاد شرکت Lumenition را بپذیرید , مبلغ €52,500 دریافت خواهید کرد و در صورتی که حریف آن ها Ravenwood را در مسابقه شکست دهید , €30,000 خواهید گرفت.هرگاه شما بخواهید به مسابقه ای وارد شوید , می توانید سطح دشواری را از یک تا پنج ستاره معین نمایید که وابسته به آن امتیاز بیشتری به شما تعلق می گیرد.همچنین قبل از ورود به مسابقه حالتی به نام Pro وجود دارد که در صورت فعال کردن آن و موفقیت در مسابقه , امتیاز زیادی نصیبتان می شود اما باید به این نکته توجه داشته باشید که در این حالت اگر ماشین شما با تصادف های مکرر و شدید از دور خارج شود , دیگر قادر به انجام دوباره مسابقه نخواهید بود. Grid یک بازی روان و شفاف است ؛ این ویژگی را می توانید از منوهای بازی تا داخل بازی و حتی مسابقه ها مشاهده کنید.از همان صفحه اول بازی تا پایان یک مسابقه همه چیز خیلی جذاب و شفاف بخ نظر می رسد.مسابقات حالتی سینمایی دارند و رنگ بندی های خارق العاده بازی فضایی جذاب و دیدنی را پیش روی شما قرار می دهد. نظام کنترلی بازی (که قابل تغییر نیز هست) بسیار ساده است و برای هر کسی که حداقل یک بار بازی های مسابقه ای را تجربه کرده باشد به خوبی قابل درک می باشد.هدایت کردن ماشین و در واقع فرمان ماشین ها بسیار حساس است و این چیزی نیست که بتوان از آن بعنوان عیب نام برد ؛ زیرا هرکسی که بازی هایی همچون Forza Motorsport 2 و Project Gotham Racing 4 را تجربه کرده باشد مسلما به همان شکل می تواند Grid را نیز بازی کند.شاید در ابتدا کمی دشوار و غیر عادی به نظرتان برسد اما خیلی زود در مسیر درست قرار خواهید گرفت. این بازی 80% از مسیر آماده شدن را طی کرده است و شرکت Codemasters بعنوان آخرین فعالیت های خود بر روی این بازی , در حال کار بر روی نحوه مسابقه , اشیا و اجسام کنار جاده , گرافیک بازی و مدت زمان بارگذاری بازی است. هنوز نادانسته های زیادی درباره بازی Grid وجود دارد و مسلما قبل از هرگونه قضاوت در مورد بازی باید نوع career آن را تجربه کرد.ید
ali_t4tu
ali_t4tu
ناظر سايت
ناظر سايت

تعداد پستها : 24
Registration date : 2008-01-01

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه