MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید
MAHVAREH.NET
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

مواضيع مماثلة
    جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
    » Accant Vpn Satlite
    بدون تلويزيون , قدرت و كيفيت سيگنال را ببينيد Empty5/9/2011, 1:50 pm من طرف king_speedred

» update 1x1
    بدون تلويزيون , قدرت و كيفيت سيگنال را ببينيد Empty5/9/2011, 5:46 am من طرف hamid.ganari

» کمک
    بدون تلويزيون , قدرت و كيفيت سيگنال را ببينيد Empty4/9/2011, 7:30 pm من طرف مجید30

» سوال از تغيير دادن index
    بدون تلويزيون , قدرت و كيفيت سيگنال را ببينيد Empty1/9/2011, 6:57 am من طرف reza arena

» فرکانس شبکه های سکسی
    بدون تلويزيون , قدرت و كيفيت سيگنال را ببينيد Empty30/8/2011, 10:08 am من طرف gharibe8312

» vpn
    بدون تلويزيون , قدرت و كيفيت سيگنال را ببينيد Empty27/8/2011, 8:33 am من طرف gorg12

» ارسال اخرين اپديت
    بدون تلويزيون , قدرت و كيفيت سيگنال را ببينيد Empty18/8/2011, 1:07 pm من طرف ali poor

» وضعیت خراب
    بدون تلويزيون , قدرت و كيفيت سيگنال را ببينيد Empty18/8/2011, 10:21 am من طرف mehdidehkhoda

» کارت عروسي يوزارسيف
    بدون تلويزيون , قدرت و كيفيت سيگنال را ببينيد Empty17/8/2011, 7:56 pm من طرف مشکل گشا

» زن، چراغ خانه است
    بدون تلويزيون , قدرت و كيفيت سيگنال را ببينيد Empty17/8/2011, 7:53 pm من طرف مشکل گشا

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
    shahram_music60
    بدون تلويزيون , قدرت و كيفيت سيگنال را ببينيد Vote_rcapبدون تلويزيون , قدرت و كيفيت سيگنال را ببينيد Voting_barبدون تلويزيون , قدرت و كيفيت سيگنال را ببينيد Vote_lcap 
    ali_t4tu
    بدون تلويزيون , قدرت و كيفيت سيگنال را ببينيد Vote_rcapبدون تلويزيون , قدرت و كيفيت سيگنال را ببينيد Voting_barبدون تلويزيون , قدرت و كيفيت سيگنال را ببينيد Vote_lcap 
    shahram_music_1384
    rzmrm
    setareh
    javati
    مشکل گشا
    amir984
    kamal125
    saedinia

مايو 2024
    الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  

اليومية اليومية

تدفق ال RSS

Yahoo! 
    MSN 
    AOL 
    Netvibes 
    Bloglines 

احصائيات
    تعداد کاربران ثبت نام شده: 6575
    جديدترين کاربر ثبت نام شده: bahram84

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 352 في 248 موضوع
    كساني كه Online هستند
    در مجموع 6 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 6 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 1130 و در تاريخ 17/8/2011, 7:41 am بوده است.

بدون تلويزيون , قدرت و كيفيت سيگنال را ببينيد

بدون تلويزيون , قدرت و كيفيت سيگنال را ببينيد Empty بدون تلويزيون , قدرت و كيفيت سيگنال را ببينيد

پست من طرف shahram_music60 5/5/2008, 7:07 pm

حتما تا حالااتفاق افتاده كه براي تنظيمات جزئي ديش و Lnb از سيگنالي كه رسيور نشون ميده استفاده كرده باشيد . يعني با استفاده از تلويزيون و رسيور, سيگنال را ميديديد و تنظيماتتون را انجام ميداديد .

ولي با روش زير شما با استفاده از يك رسيور و ديش وlnb خودتون و بدون نياز به تلويزيون ميتونيد سيگنال را ببنيد .
    يعني شما فقط كافيه كه ديشو با خودتون اين طرف ان طرف ببريد .

اين روش روي پچ اينتراستار تست شده : كارهاي زير را به ترتيب انجام بديد :
    اول : Menu

دوم : 2580
    سوم : Exit
    چهارم : دكمه صفر

5- حالا ميبينيد كه روي پنل رسيورتون(محل نمايش شماره كانالها) ميزان قدرت سيگنال را با حساسيت بالائي نشون ميده وبه صورت P_xx است. اگر دكمه Info را بزنيد ميزان كيفيت سيگنال را نشان ميدهد به صورت S_xx . براي بازگشت به قدرت سيگنال دوباره Info را بزنيد .

6- براي خروج از اين حالت :

اول : Exit

دوم : Menu

سوم : 2580

چهارم : Exit

نکته: حتمآ دوباره ان را برگردانید چون با زدن کد 2580 کد های رسیور غیر فعال میشود!
    مدير سایت
    مدير سایت

تعداد پستها : 221
    Registration date : 2007-11-15

https://mahvareh.forumfa.net/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة