MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید
MAHVAREH.NET
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

مواضيع مماثلة
    جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
    » Accant Vpn Satlite
     متن خوشامدگویی جدید در هواپیمایی جمهوری اسلامیمدارک لازم جه Empty5/9/2011, 1:50 pm من طرف king_speedred

» update 1x1
     متن خوشامدگویی جدید در هواپیمایی جمهوری اسلامیمدارک لازم جه Empty5/9/2011, 5:46 am من طرف hamid.ganari

» کمک
     متن خوشامدگویی جدید در هواپیمایی جمهوری اسلامیمدارک لازم جه Empty4/9/2011, 7:30 pm من طرف مجید30

» سوال از تغيير دادن index
     متن خوشامدگویی جدید در هواپیمایی جمهوری اسلامیمدارک لازم جه Empty1/9/2011, 6:57 am من طرف reza arena

» فرکانس شبکه های سکسی
     متن خوشامدگویی جدید در هواپیمایی جمهوری اسلامیمدارک لازم جه Empty30/8/2011, 10:08 am من طرف gharibe8312

» vpn
     متن خوشامدگویی جدید در هواپیمایی جمهوری اسلامیمدارک لازم جه Empty27/8/2011, 8:33 am من طرف gorg12

» ارسال اخرين اپديت
     متن خوشامدگویی جدید در هواپیمایی جمهوری اسلامیمدارک لازم جه Empty18/8/2011, 1:07 pm من طرف ali poor

» وضعیت خراب
     متن خوشامدگویی جدید در هواپیمایی جمهوری اسلامیمدارک لازم جه Empty18/8/2011, 10:21 am من طرف mehdidehkhoda

» کارت عروسي يوزارسيف
     متن خوشامدگویی جدید در هواپیمایی جمهوری اسلامیمدارک لازم جه Empty17/8/2011, 7:56 pm من طرف مشکل گشا

» زن، چراغ خانه است
     متن خوشامدگویی جدید در هواپیمایی جمهوری اسلامیمدارک لازم جه Empty17/8/2011, 7:53 pm من طرف مشکل گشا

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
    shahram_music60
     متن خوشامدگویی جدید در هواپیمایی جمهوری اسلامیمدارک لازم جه Vote_rcap متن خوشامدگویی جدید در هواپیمایی جمهوری اسلامیمدارک لازم جه Voting_bar متن خوشامدگویی جدید در هواپیمایی جمهوری اسلامیمدارک لازم جه Vote_lcap 
    ali_t4tu
     متن خوشامدگویی جدید در هواپیمایی جمهوری اسلامیمدارک لازم جه Vote_rcap متن خوشامدگویی جدید در هواپیمایی جمهوری اسلامیمدارک لازم جه Voting_bar متن خوشامدگویی جدید در هواپیمایی جمهوری اسلامیمدارک لازم جه Vote_lcap 
    shahram_music_1384
    rzmrm
    setareh
    javati
    مشکل گشا
    amir984
    kamal125
    saedinia

مايو 2024
    الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  

اليومية اليومية

تدفق ال RSS

Yahoo! 
    MSN 
    AOL 
    Netvibes 
    Bloglines 

احصائيات
    تعداد کاربران ثبت نام شده: 6575
    جديدترين کاربر ثبت نام شده: bahram84

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 352 في 248 موضوع
    كساني كه Online هستند
    در مجموع 6 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 6 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 1130 و در تاريخ 17/8/2011, 7:41 am بوده است.

متن خوشامدگویی جدید در هواپیمایی جمهوری اسلامیمدارک لازم جه

متن خوشامدگویی جدید در هواپیمایی جمهوری اسلامیمدارک لازم جه Empty متن خوشامدگویی جدید در هواپیمایی جمهوری اسلامیمدارک لازم جه

پست من طرف shahram_music60 6/2/2011, 9:28 am

- امضای تاییدیه منطقه جغرافیایی برخورد با زمین (همه جای ایران سرای من است)
    2- تلفن اضطراری جهت اعلام سقوط به ترتیب اولویت خانواده همسر، خانواده خود، طلبکاران، بدهکاران
    3- کپی وصیت نامه به همراه رضایت نامه امضا شده.
    4- فیش بانکی مربوط به غسل میت با آب غیر یارانه‌ای.
    5- فیش بانکی هزینه امتحان شفاهی شهادتین.
    6- مبلغ 200 هزار تومان بابت قطع درختان محل سقوط به حساب شهرداری.
    7- فیش بانکی به مبلغ 50 هزار تومان عوارض خروج از جهان هستی.
    8- فیش بانکی به مبلغ 20 هزار تومان بابت تسلیت از رسانه ملی.

متن خوشامدگویی جدید در هواپیمایی جمهوری اسلامی:سلام و صلوات بر روح تمام مسافرین عزیز
    ورود شما را به پرواز ابدی هواپیمایی جمهوری اسلامی خوشامد می گوییم.
    خداوندا! مشیت خودت را در رسیدن و لقا خود بر ما قرار ده و سرعت آن فزون فرما.
    مقصد ما به احتمال 99% بهشت موعود و به احتمال 1% مقصدی که بر روی بلیط درج شده می باشد.
    بستن کمربندها اصلا ضرورتی ندارد، چرا که بستن و نبستن آن برای ورود به بهشت الزامی نمی باشد.
    در صورت بروز اشکال درسیستم هوای کابین ماسک هایی از بالای سر شما آویزان خواهند شد که شما قبل از آن رایحه ی خوش ملائکه را احساس خواهید کرد.
    خواهشمند است هنگام سقوط خونسردی خود را حفظ نموده تا بتوانید اشهد خود را صحیح قرائت نمائید.
    ارتفاع پرواز به تدریج و شاید هم ناگهانی به صفر خواهد رسید، اما هیچ جای نگرانی نیست. چرا که یک باره تا آسمان هفتم اوج خواهیم گرفت و هوای بهشت هم بسیار عالی گزارش شده است.
    خلبان پرواز، مرحوم شهید کاپیتان بهشت زاده و ارواح گروه پروازی جایگاه ابدی خوبی را برای شما آرزومندند.
    shahram_music60
    shahram_music60
    مدير سایت
    مدير سایت

تعداد پستها : 221
    Registration date : 2007-11-15

https://mahvareh.forumfa.net/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة