MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید
MAHVAREH.NET
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

مواضيع مماثلة
    جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
    » Accant Vpn Satlite
    رفع مشکل هنگ کردن رسیور های هایوین - رفع مشکل پیغام sw damag Empty5/9/2011, 1:50 pm من طرف king_speedred

» update 1x1
    رفع مشکل هنگ کردن رسیور های هایوین - رفع مشکل پیغام sw damag Empty5/9/2011, 5:46 am من طرف hamid.ganari

» کمک
    رفع مشکل هنگ کردن رسیور های هایوین - رفع مشکل پیغام sw damag Empty4/9/2011, 7:30 pm من طرف مجید30

» سوال از تغيير دادن index
    رفع مشکل هنگ کردن رسیور های هایوین - رفع مشکل پیغام sw damag Empty1/9/2011, 6:57 am من طرف reza arena

» فرکانس شبکه های سکسی
    رفع مشکل هنگ کردن رسیور های هایوین - رفع مشکل پیغام sw damag Empty30/8/2011, 10:08 am من طرف gharibe8312

» vpn
    رفع مشکل هنگ کردن رسیور های هایوین - رفع مشکل پیغام sw damag Empty27/8/2011, 8:33 am من طرف gorg12

» ارسال اخرين اپديت
    رفع مشکل هنگ کردن رسیور های هایوین - رفع مشکل پیغام sw damag Empty18/8/2011, 1:07 pm من طرف ali poor

» وضعیت خراب
    رفع مشکل هنگ کردن رسیور های هایوین - رفع مشکل پیغام sw damag Empty18/8/2011, 10:21 am من طرف mehdidehkhoda

» کارت عروسي يوزارسيف
    رفع مشکل هنگ کردن رسیور های هایوین - رفع مشکل پیغام sw damag Empty17/8/2011, 7:56 pm من طرف مشکل گشا

» زن، چراغ خانه است
    رفع مشکل هنگ کردن رسیور های هایوین - رفع مشکل پیغام sw damag Empty17/8/2011, 7:53 pm من طرف مشکل گشا

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
    shahram_music60
    رفع مشکل هنگ کردن رسیور های هایوین - رفع مشکل پیغام sw damag Vote_rcapرفع مشکل هنگ کردن رسیور های هایوین - رفع مشکل پیغام sw damag Voting_barرفع مشکل هنگ کردن رسیور های هایوین - رفع مشکل پیغام sw damag Vote_lcap 
    ali_t4tu
    رفع مشکل هنگ کردن رسیور های هایوین - رفع مشکل پیغام sw damag Vote_rcapرفع مشکل هنگ کردن رسیور های هایوین - رفع مشکل پیغام sw damag Voting_barرفع مشکل هنگ کردن رسیور های هایوین - رفع مشکل پیغام sw damag Vote_lcap 
    shahram_music_1384
    rzmrm
    setareh
    javati
    مشکل گشا
    amir984
    kamal125
    saedinia

مايو 2024
    الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  

اليومية اليومية

تدفق ال RSS

Yahoo! 
    MSN 
    AOL 
    Netvibes 
    Bloglines 

احصائيات
    تعداد کاربران ثبت نام شده: 6575
    جديدترين کاربر ثبت نام شده: bahram84

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 352 في 248 موضوع
    كساني كه Online هستند
    در مجموع 5 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 5 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 1130 و در تاريخ 17/8/2011, 7:41 am بوده است.

رفع مشکل هنگ کردن رسیور های هایوین - رفع مشکل پیغام sw damag

رفع مشکل هنگ کردن رسیور های هایوین - رفع مشکل پیغام sw damag Empty رفع مشکل هنگ کردن رسیور های هایوین - رفع مشکل پیغام sw damag

پست من طرف shahram_music60 31/10/2010, 10:17 am

قابل توجه اكثر دوستان با توجه به سوالا برخي از دوستان كه مشكل دارند با رسيور و يا هنگ ميكنه و ميخوان ريست فكتوري كنند

مراحل زير رو بايد انجام بديد:
    1- اولين كار بك آپ گرفتن از ليست كانالها هست ( البته اگر حوصله داشته باشيد كه بعد از اسكن شبكه ها رو مرتب كنيد بهتر هست)
    2- بعد از آن به منوي نصب رفته و وارد گزينه reset factory defult شويد و پس از اوكي كردن اولين گزينه يعني all رو انتخاب كنيد و رسيور رو ريست كنيد

3- پس از اينكه رسيور بالا اومد ابتدا يكي از پچها قديمي مثلل 11160 رو انتقال بديد به رسيور وارد منوي نصب شويد و سپس گزينه transfer data ‌و بعد گزينه download from usb رو انتخاب كنيد و بعد روي فايل پچ رفته و گزينه اوكي را بزنيد ( در موقع آپگريد به هيچ دكمه اي دست نزنيد تا رسيور ريست شود )

4- بعد از بالا آمدن رسيور دوبار از پشت رسيور رو خاموش و روشن كنيد و پس از آمدن بالا به قسمت تنظيم آنتن برويد

5- ابتدا وارد گزينه نصب و بعد antten setting ‌بشويد و سپس به ترتيب شماره ال ان بي روي پشت بام دونه دونه ماهواره ها رو تنظيم كنيد به روش زير :
    صفحه ای باز میشه با هشت عنوان گزینه اول شماره دیش هست طبق همون رديف ديشها كه هست نه ترتيب روي پشت بوم ديش و بعدش به گزینه دوم یعنی satelite برید و به ترتیب ال ان بیتون انتخاب کنید مثلا اولا ماهواره هاتبرد رو انتخاب کنید كه شماره هفت ميشه گزینه بعدی یعنی ترانسپوندر رو بیخیال بشید برید گزینه بعد یعنی قدرت ال ان بی ( معمولا 13/18 v رو باید انتخاب کنید)
    سپس گزینه بعدی نوع ال ان بی هست که معمولا 97500/10600 هست
    گزینه بعدی رو کاری نداشته باشید برید گزینه اصل کاری یعنی هفتمی switch type و با دکمه جلو و عقب ریموت به جلو بزنید و گزینه Diseqc رو انتخاب کنید از این قسمت خارج بشید به گزینه آخر برید و بازم با دکمه جلو ریموت گزینه Diseqc 1.0 رو انتخاب کرده و بازم با دکمه جلو به ترتیب عدد سوئیچتون مثلا یک یا دو (اینو دقت کنید بستگی داره به اینکه روی دیشتون ال ان بی هاتبرد یا عربست چند هست . اینو از توی تبدیل سویچ رو دیش میتونید بفهمید ) ( يه نكته اگر از سويئچر بيش از 4 ال ان بي استفاده ميكنيد بايد از گزينه Diseqc 1.1 استفاده كنيد و در قسمت بعد نيز از گزينه دوم يعني Un1 تا un 8 استفاده كنيد )
    پس از این کارها دوباره به همان مسیر اول برید و اینبار برای عربست تنظیم کنید ( دقت کنید دکمه اوکی رو نزنید و سیو نکنید ) دست آخر که عربست هم تنظیم شد و عدد مثلا دو رو انتخاب کردید اونوقت سیو کنید و خارج شوید
    حالا انتن شما تنظیم شده است

6- بعد به قسمت blin scan برويد و سرچ كلي انجام دهيد
    این گزینه در اصل اسکن کلی هست یعنی اگر فرکانسی داخل تنظیمات شما نباشه با این گزینه میتونید همه رو بگیرید این گزینه در قسمت نصب هست بعد از وارد شدن به منوی نصب میبینیدش
    واردش بشید و بعد از اینکه با دکمه بالا و پائین ماهواره رو انتخاب کردید (مثلا هاتبرد گزینه 7 هست ) با دکمه جلو ریموت روی صفحه کناریش برید و بزنید گزینه search all channel حدود ده دقیقه طول میکشه و بعد از تمام شدن خودش پیام میده که باید گزینه yes رو بزنید

7- حال اكنون دوباره به قسمت ترانسفر ديتا بريد و اينبار آخرين پچ ها مثلا 11233 رو انتقال بديد و دوباره رسيور رو دوبار از پشت خاموش و روشن كنيد

اكنون رسيور آماده كار ميباشد
    شما ميتوانيد كانالها رو دوباهر به ترتيب دلخواهتون مرتب كنيد كه البته وقت ميگيره
    ميتونيد هم از ليست بك آپي كه گرفتيد طبق همون روش انتقال پچ كانالها رو هم انتقال بديد

يه توصيه هميشه بك اپ از ليست كانالها داشته باشيد
    مورد دوم اينكه توي قسمت تنظيمات كد عبور وقتي تنظيم ميكنيد روي گزينه اي كه ميگه ميخوايد بر اساس رنج سني تنظيم كنه براتون رو انتخاب نكنيد چون انتخاب همين گزينه يعني Ratting باعث ميشه كه چند ثانيه سرعت بالا اومدن شبكتونو بگيره

موفق باشيد
    shahram_music60
    shahram_music60
    مدير سایت
    مدير سایت

تعداد پستها : 221
    Registration date : 2007-11-15

https://mahvareh.forumfa.net/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة