MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید
MAHVAREH.NET
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

مواضيع مماثلة
    جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
    » Accant Vpn Satlite
    آموزش وارد کردن کد دستی به رسیورهاي هايويژن  Empty5/9/2011, 1:50 pm من طرف king_speedred

» update 1x1
    آموزش وارد کردن کد دستی به رسیورهاي هايويژن  Empty5/9/2011, 5:46 am من طرف hamid.ganari

» کمک
    آموزش وارد کردن کد دستی به رسیورهاي هايويژن  Empty4/9/2011, 7:30 pm من طرف مجید30

» سوال از تغيير دادن index
    آموزش وارد کردن کد دستی به رسیورهاي هايويژن  Empty1/9/2011, 6:57 am من طرف reza arena

» فرکانس شبکه های سکسی
    آموزش وارد کردن کد دستی به رسیورهاي هايويژن  Empty30/8/2011, 10:08 am من طرف gharibe8312

» vpn
    آموزش وارد کردن کد دستی به رسیورهاي هايويژن  Empty27/8/2011, 8:33 am من طرف gorg12

» ارسال اخرين اپديت
    آموزش وارد کردن کد دستی به رسیورهاي هايويژن  Empty18/8/2011, 1:07 pm من طرف ali poor

» وضعیت خراب
    آموزش وارد کردن کد دستی به رسیورهاي هايويژن  Empty18/8/2011, 10:21 am من طرف mehdidehkhoda

» کارت عروسي يوزارسيف
    آموزش وارد کردن کد دستی به رسیورهاي هايويژن  Empty17/8/2011, 7:56 pm من طرف مشکل گشا

» زن، چراغ خانه است
    آموزش وارد کردن کد دستی به رسیورهاي هايويژن  Empty17/8/2011, 7:53 pm من طرف مشکل گشا

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
    shahram_music60
    آموزش وارد کردن کد دستی به رسیورهاي هايويژن  Vote_rcapآموزش وارد کردن کد دستی به رسیورهاي هايويژن  Voting_barآموزش وارد کردن کد دستی به رسیورهاي هايويژن  Vote_lcap 
    ali_t4tu
    آموزش وارد کردن کد دستی به رسیورهاي هايويژن  Vote_rcapآموزش وارد کردن کد دستی به رسیورهاي هايويژن  Voting_barآموزش وارد کردن کد دستی به رسیورهاي هايويژن  Vote_lcap 
    shahram_music_1384
    rzmrm
    setareh
    javati
    مشکل گشا
    amir984
    kamal125
    saedinia

مايو 2024
    الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  

اليومية اليومية

تدفق ال RSS

Yahoo! 
    MSN 
    AOL 
    Netvibes 
    Bloglines 

احصائيات
    تعداد کاربران ثبت نام شده: 6575
    جديدترين کاربر ثبت نام شده: bahram84

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 352 في 248 موضوع
    كساني كه Online هستند
    در مجموع 6 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 6 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 1130 و در تاريخ 17/8/2011, 7:41 am بوده است.

آموزش وارد کردن کد دستی به رسیورهاي هايويژن

آموزش وارد کردن کد دستی به رسیورهاي هايويژن  Empty آموزش وارد کردن کد دستی به رسیورهاي هايويژن

پست من طرف shahram_music60 31/10/2010, 10:05 am

برای این کار وارد منو شده سپس بر روی STB رفته و به ترتیب اعداد 1234 را وارد نمایید
    در این موقع جدول کد هال ظاهر می شود که شما می توانید تمام سیستم کد گذاری را مشاهده نمایید
    سپس وارد بخش مورد نظر خود می شوید در اینجا 4 قسمت وجود دارد که در زیر برای شما توضیح می دهم

بخش اول شماره ردیف می باشد که از یک شروع می شود و ادامه می یابد
    کد هر کانال در این سیستم معمولا مجموعه ای از 8 ردیف می باشد و ایدینت ان نیز 6 رقمیمشترک (ستون دوم) مشخص می شود ردیف ها با یک کلید دو رقمی (ستون سوم ) ار یکدیگر متمایز می شود
    در نتیجه ستون دوم همان ایدنت 6 رقمی می باشد و در 8 ردیف متوالی تکرار می شود
    ستون سوم کلید (KEy) دو رقمی است که معمولا عدد اول 0 می باشد
    ستون چهارم اعداد اصلی کد می باشند که همیشه در حال تغیر هستند

وارد کردن کد و ویرایش کدها

برای ویرایش کدهای قبلی نشانگر را روی ارقام 16گانه کدها بوسیله کلید جهت چپ و راست جابجا می کنیم.
    عدد ها را بوسیله دکمه های کنترل وارد می کنیم و حروف را به وسیله کلید های بالا و پایین وارد می کنیم
    دقت نمایید در زمان وارد کردن کد جدید حتما چک کنید که این کد جدید در بین کدهای قدیمی وجود نداشته باشد
    برای وارد کردن کد جدید باید ردیف جدیدی را ایجاد کنید که برای این کار از دکمه قرمز کنترل استفاده می کنید ( تله تکست )
    برای حذف یک ردیف نیز از دکمه سبز استفاده کنید ( تله تکست )
    اگر در جایی اشتباه کردید گزینه EXIT را زده و در ان هنگام از شما پرسیده می شود که ایا می خواهید تغییرات ذخیره شود شما گزینه NO را انتخاب می کنید و بعد از خروج دباره می توانید وارد شوید و تغیرات را انجام دهید
    در اخر بعد از تمامی تغیرات خارج شوید و سوال ذخیره تغیرات را ok بزنید.
    مدير سایت

تعداد پستها : 221
    Registration date : 2007-11-15

https://mahvareh.forumfa.net/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

آموزش وارد کردن کد دستی به رسیورهاي هايويژن  Empty رد: آموزش وارد کردن کد دستی به رسیورهاي هايويژن

پست من طرف shahram_music60 31/10/2010, 10:07 am

ابتدا قسمت منوی رسيور را انتخاب کرده ، سپس با استفاده از كليدهای جهت دار بر روی منوی STB Settings می رويم .بدون اينكه وارد اين منو شويم در حالی كه نشانگر آبی رنگ بر روی اين گزينه قرار دارد كد 1234 را بوسيله كنترل وارد می کنيم تا منوی وارد كردن كدها فعال شود.
    یک منوی 4 گزینه ای ظاهر می شود که در آن چهار سيستم كدگذاری تعريف شده است. سيستم های كدگذاری وايا اکسس – ايردتو يا بتا کرايپت – نگراويژن – سکا يا همان مديا گارد.
    Viaccess – Irdeto/BetaCrypt – Nagravision – Seca (Mediaguard)

در صفحه کدهای اين سيستم چهار ستون وجود دارد که به شرح زيراند:
    ستون اول شماره رديف می باشد که از يک شروع شده و به ترتيب ادامه می يابد.
    كد هر کانال در اين سيستم به طور معمول مجموعه ای از 8 رديف می باشد و با يك آيدنت (Ident) 6 رقمی مشترك (ستون دوم) مشخص می شود. رديفها با يک کليد (Key) دو رقمی (ستون سوم) از يکديگر متمايز می شوند.
    پس ستون دوم همان آيدنت 6 رقمی (در واقع 5 رقمی ،چون شماره آخر آن هميشه صفر است و در وارد كردن كدها در اين دستگاه مورد استفاده قرار نميگيرد) می باشد و در 8 رديف متوالی تکرار می شود.
    ستون سوم کليد (Key) دو رقمی است كه معمولا رقم اول سمت چپ آن صفر است و تنها رقم دوم آنرا وارد دستگاه ميكنيم.
    ستون چهارم ارقام اصلی کد می باشد که تغييرات همواره در آنها اعمال می شود.
    حال نحوه وارد کردن و ويرايش کدها در اين صفحه را توضيح می دهيم که مختص به سيستم ويااکسس نمی باشد و برای سيستمهای ديگر نيز به همين روش عمل می شود.

برای ويرايش كد های قبلی ، نشانگر را روی تك تك ارقام 16 گانه كدها بوسيله كليدهای جهت چپ و راست (تكمه های كنترل حجم يا ولوم صدا )جابجا می کنيم. عددها را بسادگی بوسيله کليدهای عددی وارد می کنيم و برای وارد كردن حروف لاتين A...F از كليدهای جهت بالا و پايين (تكمه های تغيير كانال) استفاده می كنيم.
    برای وارد کردن کد يک کانال جديد (که در بين کدها موجود نمي باشد) بايد به تعداد لازم رديف ايجاد کنيم. سپس در اين رديفها کدها را وارد کنيم.
    جهت اضافه كردن يك رديف ، کليد قرمز رنگ كنترل (مربوط به تله تكست) را می زنيم تا يك رديف کد در انتهای ليست كدها اضافه شود ( هيچ لزومی در پشت سرهم بودن 8 رديف كد وجود ندارد و در هركجای ليست كه لازم باشد می توان اين 8 رديف را وارد کرد و نيز الزاما نبايد كدهای يك سری كانال 8 رديف باشد در صورتيكه تعداد رديف كدها كمتر هم باشد اشكالی بوجود نمی آيد).
    برای حذف يک رديف ، کليد سبز رنگ کنترل ( مربوط به تله تکست) را می زنيم. اگر رديفی را اشتباها پاک کرديد از صفحه کدها بدون ذخيره تغييرات خارج شويد. (با دوبار زدن کليد Exit)

• نکته ای که حتما بايد رعايت شود اينستکه دقت نماييد در مجموعه کدها که در صفحات مختلف می باشند هيچ رديفی دو بار تکرار نشده باشد (منظور وجود دو رديف با Ident و Key مشترک می باشد). اينکار باعث بروز مشکل در باز کردن کانالها می شود (ممکن است کانال باز نشود). در ضمن در وارد كردن كد ها دقت لازم را بكنيد زيرا اشتباه وارد كردن حتی يك رقم نيز باعث می شود كانال كد شده باز نشود. بنابرين درصورت عدم موفقيت حتما كدها را مجددا چك كنيد.

پس از ويرايش و يا اضافه كردن کدها ، برای ذخيره تغييرات انجام شده کليد OK را زده و سپس مجددا OK را برای تاييد ذخيره سازی ميزنيم
    shahram_music60
    shahram_music60
    مدير سایت
    مدير سایت

تعداد پستها : 221
    Registration date : 2007-11-15

https://mahvareh.forumfa.net/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة