MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید
MAHVAREH.NET
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

مواضيع مماثلة
    جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
    » Accant Vpn Satlite
    معرفي دانگل y4 با عکس Empty5/9/2011, 1:50 pm من طرف king_speedred

» update 1x1
    معرفي دانگل y4 با عکس Empty5/9/2011, 5:46 am من طرف hamid.ganari

» کمک
    معرفي دانگل y4 با عکس Empty4/9/2011, 7:30 pm من طرف مجید30

» سوال از تغيير دادن index
    معرفي دانگل y4 با عکس Empty1/9/2011, 6:57 am من طرف reza arena

» فرکانس شبکه های سکسی
    معرفي دانگل y4 با عکس Empty30/8/2011, 10:08 am من طرف gharibe8312

» vpn
    معرفي دانگل y4 با عکس Empty27/8/2011, 8:33 am من طرف gorg12

» ارسال اخرين اپديت
    معرفي دانگل y4 با عکس Empty18/8/2011, 1:07 pm من طرف ali poor

» وضعیت خراب
    معرفي دانگل y4 با عکس Empty18/8/2011, 10:21 am من طرف mehdidehkhoda

» کارت عروسي يوزارسيف
    معرفي دانگل y4 با عکس Empty17/8/2011, 7:56 pm من طرف مشکل گشا

» زن، چراغ خانه است
    معرفي دانگل y4 با عکس Empty17/8/2011, 7:53 pm من طرف مشکل گشا

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
    shahram_music60
    معرفي دانگل y4 با عکس Vote_rcapمعرفي دانگل y4 با عکس Voting_barمعرفي دانگل y4 با عکس Vote_lcap 
    ali_t4tu
    معرفي دانگل y4 با عکس Vote_rcapمعرفي دانگل y4 با عکس Voting_barمعرفي دانگل y4 با عکس Vote_lcap 
    shahram_music_1384
    rzmrm
    setareh
    javati
    مشکل گشا
    amir984
    kamal125
    saedinia

مايو 2024
    الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  

اليومية اليومية

تدفق ال RSS

Yahoo! 
    MSN 
    AOL 
    Netvibes 
    Bloglines 

احصائيات
    تعداد کاربران ثبت نام شده: 6575
    جديدترين کاربر ثبت نام شده: bahram84

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 352 في 248 موضوع
    كساني كه Online هستند
    در مجموع 3 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 3 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 1130 و در تاريخ 17/8/2011, 7:41 am بوده است.

معرفي دانگل y4 با عکس

معرفي دانگل y4 با عکس Empty معرفي دانگل y4 با عکس

پست من طرف shahram_music_1384 3/3/2009, 10:44 am

معرفي دانگل y4 با عکس Vwwvx74jmewpou2ifk5
    توضیحات کلی و شناخت Y4

این قطعه ( Y-4 ) در واقع یک رسیور کوچک دارای منو و تصویر مانند یک رسیور معمولی ( با سافتور اصلی ) است .
    و با سافتور مخصوص و تخصصی تبدیل به یک رسیور جانبی یا بهتر بگوئیم به یک تیونر B شده و در واقع همان وظیفه تیونر B را بر عهده دارد ( دریافت دیتا و ارسال ان برای تیونر A )
    که در اینجا تیونر A همان رسیور متصل شده به این قطعه میباشد
    قبلا هم این رسیور کمکی ( قطعه جانبی ) وارد بازار شده بود با نام هایتک 9000 و انجل 2 توسط شرکت هایتک و رلد ........ که بنا به دلائل فنی ( سخت افزاری و نرم افزاری ) و عدم انجام تعهدات توسط این دو شرکت نصبت به سازنده از رده خارج شد .
    این بار خود سازنده اقدام به تولید و فروش این قطعه با طراحی بسیار مدرن و با کسب تجربه از ساخت مدلهای قبلی کرده است
    بطور مثال استفاده از 5 گیگ رم برای بالا بردن در دریافت و ارسال دیتا از ماهواره W6
    شرینگ اختصاصی
    دارای پورت USB

چکیده ای از طرز کارکرد دانگل Y-4

با نرم افزاری که بر روی رسیور انتقال میدهید (و با ساپورت پروتکل مربوطه ) در هر 10 ثانیه یک درخواست از رسیور توسط کابل rs232 به y-4 ارسال میشود و در پی ان این درخواست ( که در واقع درخواست دریافت کد است ) کد درخواستی توسط y-4 به رسیور داده میشود
    اگر شما از روی یکی از کانالهای کد شده برروی یکی از کانالهای ازاد بروید خواهید دید که هر 35 ثانیه یکبار y-4 ری استارت میشود و این بدان جهت است که درخواستی از سوی رسیور به y-4 ارسال نمیشود در نتیجه هر از چند ثانیه یکبار دانگل ریبوت یا ری استارت میشود حال اگر شما کمتر از 10 ثانیه برروی کانال ازاد توقف کنید و برروی کانالهای کد شده بر گردید خواهید دید که دانگل دیگر ریبوت نمیشود یعنی درخواست از رسیور ارسال و ارتباط برقرار میشود و دیگر نیازی به ری استارت y-4 نیست
    حال اگر شما بصورت متوالی کانال عوض کنید و تامل شما بر روی کانالهای ازاد بیشتر از 10 ثانیه باشد پس از رفتن بر روی کانالهای کدشده باید صبر کنید تا ارتباط بین دانگل و رسیور برقرار شود
    توجه داشته باشید که
    سرعت در دوتیونر بیشتر از دانگل میباشد ( برقراری ارتباط تیونر A و B بدلیل اینکه قطعات و دیتا برای هر دو برد شناخته شده است )
    در رسیورهای مختلف ای سی های مختلف سی پیوهای مختلف و فلشهای مختلف کار شده است و به همین دلیل نرم افزارهای متفاوتی برای هرنوع بکار رفته که بر این اساس ارتباط بین این 2 ( رسیور و دانگل ) نیاز به زمان دارد و شما نباید انتظار داشته باشید که سرعت و نحوه کارکرد مثل هم باشد یا اینکه با هم مقایسه کنید
    بدلیل سخت افزار مناسب و استفاده از رم 5 gb امکان اضافه شدن پکیج ( دریافت دیتا با پهنای بیشتر ) در Y-4 به سادگی امکان پذیر میباشد
    نکات بهنیه در مورد نگهداری Y-4

1_ در موقعی که از دانگل استفاده نمیکنید حتما ان را از برق بکشید
    2_ کابل RS232 را مکرر در نیاورید چون باعث میشود ورودی ان برروی دانگل خراب شده و در نتیجه با کابل کانکت نشود
    3_ گرم کردن دانگل طبیعی است چون فضا کوچک و خنک کننده نیز با قاب دستگاه مرتبط است در نتیجه گرما به قاب که فلزی است انتقال میابد اما سعی کنید دانگل را در مجاورت فضای خنک تری قرار دهید
    4_ از دیش جدا برای دیتا استفاده کنید ( نتیجه بهتری دارد )
    5_ از ابگرید دانگل بجز در مواردی که سافتور عوض میشود جدا خودداری کنید
    6_ برای باز شدن کانالها صبر کنید و از ریبوت کردن مکرر دانگل خودداری کنید در صورت نیاز رسیور را ریبوت کنید

shahram_music_1384
    shahram_music_1384
    کاربر تازه وارد
    کاربر تازه وارد

تعداد پستها : 13
    Registration date : 2008-01-01

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

معرفي دانگل y4 با عکس Empty رد: معرفي دانگل y4 با عکس

پست من طرف shahram_music_1384 3/3/2009, 10:46 am

باید اضافه کنم که من الان دارم از این دانگل استفاده میکنم و تعدادی از ان رو نیز نصب کردم و برعکس گفته های دوست عزیزمان پکیجهای زیر بدون فریز بازند:

showtime
    orbit
    pehla
    art
    aljazeera sport
    absat
    tps
    dogiturk
    کانالهای فرکانس 12360 و 12207 و 12092
    البته پکیج tps فعلا قطعه

باید اضافه کنم که قیمت ان دور رو بر 100 تومان در میاد نه 300 تومان که دوست عزیزمان اشاره کردند و خداوکیلی همچیز مرتبه و مدت اعتبار تا اول سال 2010 میباشد
    و همه رسیورها رو ساپورت میکنه با این تفاوت که باید سافتورهای مخصوص دانگل برای رسیور تعبیه شود که فعلا این سافتور برای رسیورهای زیر تست شده و مهیا میباشد

رسیورهای dragon سری X
    رسیورهای strong سری 4620,X , II
    رسیورهای hivion سری hd و 9090 x
    رسیورهای metabox سری model :1.2.3
    رسیورهای sony sat سری 9000 و 9500 fta
    رسیورهای starsat سری -, X250-X230-X90-x95-x99-550-650-3500
    رسیورهایی نیز از قبیل متاباکس و تیتانیم سری 10000 ,9800 و رسیور SKY X و ASTROSAT و REDLINE و و NEXT SUPER ,SILVER SAT X50 PvR که البته سافتور استانداری برای بعضی ازاین مدلها هنوز پیدا نشده مثلا برای رسیورهای سویر نکست من هنوز سافتور قابل قبولی پیدا نکردم
    shahram_music_1384
    shahram_music_1384
    کاربر تازه وارد
    کاربر تازه وارد

تعداد پستها : 13
    Registration date : 2008-01-01

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة